Běžecké boty Mizuno Wave Ultima 11

Pánské
Barva: černá
J1GC190957
3 590 Kč s DPH

Vyprodáno

Litujeme, produkt je momentálně vyprodán. Prohlédni si novější modely, které jsou aktuálně skladem.

Popis

Mizuno Wave Ultima 11

Pánské běžecké boty Mizuno Wave Ultima 11 jsou určeny pro běh po silnici a zpevněném povrchu. Jedná se již o jedenáctou verzi, kterou si zamiluješ díky lehkosti, optimálnímu tlumení a výbornému komfortnímu provedení. Vhodná pro všechny běžce s neutrálním došlapem pro objemový trénink a delší běhy, kde je prioritou vzdálenost, nikoli čas.Své nohy budeš mít stále v příjemném pohodlí díky technologii Intercool. Patní tlumení U4icX snižuje otřesy a chrání tak tvé klouby.

Neutrální došlap

Rozdíl pata/špička: 12 mm (20/32)

Hmotnost: 260 gramů

Číslo produktu
J1GC190957
Pohlaví
Pánské
Barva
Černá
Záruka
2 roky
Dynamotion™ Fit
Bota, která se pohybuje spolu s tebou. Nejnovější systém Dynamotion Fit využívá nejmodernější technologie k zachycení pohybu a k analýze biomechaniky. Výsledkem je bota dokonale se přizpůsobující pohybu chodidla během jednotlivých fází kroku.
Premium Insock
Vyjímatelná anatomicky tvarovaná stélka poskytuje skvělé padnutí, pohodlí a napomáhá odpružení a trvalejší odolnosti.
U4icX
Další krok ve vývoji pro maximální pohodlí při běhu. Nová mezipodešev je lehčí než ap+ s mnohem větším pocitem tlumení a větší pružnosti pro opravdu pohodlný a přitom efektivní běh.
U4ic
Unikátní mezipodešev Mizuno, která má všechny skvělé vlastnosti mezipodešve ap+. Hlavní výhodou je její nižší váha (uvádí se snížení až 30%), lehkost a lepší tlumení.

Zatím tento produkt nikdo nehodnotil.

Na tento produkt nebyl zatím žádný dotaz.

Mohlo by se ti hodit