BLACK FRIDAY - DNES KONČÍME: Sleva 250 Kč při nákupu nad 3000 Kč při použití kódu: SALE2020 Nakupovat

Top4Fitness Club

V této fitness partě nechceš chybět. Vše, co se u nás šustne, ti naservírujeme jako prvnímu rovnou pod nos. Budeš u nás vždy vážený host užívající si smršť těch nejlepších fitness vychytávek v kombinaci s kupou výhod, slev a akcí. 

Top4Fitness Club je tvoje vstupenka do vybrané společnosti fitnessáků a právě teď tě zveme, aby sis tuhle péči začal užívat. Pojď dál a vítej v klubu.

T4R Club

Proč se stát členem? Dáme ti hned několik dobrých důvodů:

  • Získáš dodatečnou slevu 5 % z aktuálních e-shopových cen na každý nákup na Top4Fitness.cz platnou téměř na celý sortiment.  
  • Získáš přednostní přístup k exkluzivním novinkám a limitovaným produktům a budeš tak mít větší šanci, že ti neuteče tvoje velikost.
  • Speciální akce a slevy pouze pro členy klubu

Jak se zaregistrovat do Top4Fitness Club?

Jednodušší to být nemůže, stačí se rovnou zaregistrovat na této stránce přes tlačítko “Chci do klubu”. 

Jak uplatním členskou slevu 5 %?

Slevu ti automaticky přiřadíme k emailu, kterým jsi registrován do Top4Fitness Club. To, že je sleva aktivní, pak sám uvidíš ve svém zákaznickém profilu na Top4Fitness.cz v sekci “Moje slevové kódy”. Téměř všechny produkty tak budeš mít za klubovou cenu a to se vždycky hodí, ne?

Jak dlouho můžu být členem klubu, jak mohu prodloužit, nebo ukončit své členství?

Členem Top4Fitness Clubu budeš až do 31. 3. 2021. Své členství si můžeš spravovat ve svém uživatelském profilu. Účast v klubu je dobrovolná a můžeš se z něj kdykoli odhlásit přes odkaz v emailu.

Od dubna 2021 chystáme vylepšenou verzi Top4Fitness Club a budeme tě o ní včas informovat. Těš se.