Les Mills

Les Mills

17. 1. 2020 4 min. čtení

Nová kolekce Les Mills je nyní online. Tvořena podle celosvětově uznávaného programu skupinových tréninků, který oživí tvou fitness rutinu.

Les Mills [čti les mils] je společnost zaměřená na skupinové fitness, která vznikla na Novém Zélandu. Založil ji Phillip Mills a nese jméno po jeho tatínkovi - Olympionikovi Leslie Millsovi. I proto se Les Mills čte přesně tak, jak to vidíš napsané, jde o zkratku z jeho jména. Jejich cílem je tvorba skupinových tréninkových programů, plných zábavy, výzev a hudby. Přičemž písničky a choreografie se mění každé tři měsíce. Největší výhodou je, že se jedná o celosvětový program, takže kdekoliv na světě se rozhodnete jít na lekci Les Mills, budete dopředu vědět, do čeho jdete.

Program obsahuje několik různých tréninků, takže si každý může najít to svoje. Nejoblíbenější workout je BODYPUMP, což je silový trénink - perfektní pro hubnutí a vyrýsování svalstva. BODYBALANCE se nese ve spojení těla & ducha a je inspirovaný Tai Chi, Pilates a jógou. BODYJAM a SH´BAM jsou taneční kardio lekce. LES MILLS BARRE je zase cvičení provázané baletem.

Pro ty, kteří si rádi pořádně naloží, budou ideální dvě lekce: BODYSTEP (vysoce intenzivní step aerobic) a GRIT (vysoce intenzivní intervalový trénink), kde si jednoznačně prozkoušíte své limity. Kdo má rád atletiku, bude si libovat na BODYATTACK lekci, která je inspirována jejími prvky. Milovníkům bojových sportů by se mohl líbit BODYCOMBAT, bezkontaktní trénink plný bojových pohybů. CXWORX má 100% zaměření na střed těla, břišní a hýžďové svaly. 

Les Mills spojuje lidi s láskou k fitness a vytváří tak jednu velkou komunitu. Pocit, že jsou součástí něčeho velkého. Programy jsou vytvořené pro všechny - profesionály, středně pokročilé i pro ty, kteří s fitnessem teprve začínají. Jsou tu ještě další lekce, které zahrnují například kolo (RPM, THE TRIP) nebo tonizační cvičení jako je LES MILLS TONE.

Instruktoři obvykle nosí oblečení Les Mills, kterým ukazují svou lásku k tomuto programu, ale i k celé Les Mills komunitě. Spojit s lidmi z celého světa se nyní můžete nejen cvičením, ale i prostřednictvím vlastního Les Mills funkčního oblečení pro něj i pro ni

Pro inspiraci přidáváme několik instagramových účtů, které můžete sledovat.

České Les Mills:

Martin Vodraška/@martinsabroso
Johana Hamaďáková/@johainstant
Michaela Hofírková/@michaela.hofirkova

Světové Les Mills:

Caley Jack /@caley.jack
Mark Nu /@marknuusteelebodystep
Dee Rowell /@deerowell_
Romain Prevedello /@romainprevedello
Kylie Gates /@kyliegatesfitness
Erin Maw /@erinmaw
Les Mills Grit /@lesmillsgrit 


NOVINKY POHYB ŽIVOTNÍ STYL