25 % SLEVA na boty Nike Romaleos-- days --:--:--https://top4fitness.cz/c/nike-romaleosKUP TEĎ
Nike SuperRep rodina

Nike SuperRep rodina

5. 1. 2021 7 min. čtení

Jedna značka, jedna rodina, pět různých bot pro různá cvičení. Jaké si vybrat pro svůj trénink?

Přemýšlíš, v jakých botech cvičit? Obuj se do jedné ze super bot Nike SuperRep rodinky a užij si super tréninky. Poradíme ti, jakou tenisku zvolit podle toho, jakému sportu se věnuješ a co u tréninkové boty hledáš.

Nike ZoomX SuperRep Surge

Zavesluj si, zvedni činku, proběhni se. A pak znova.

Tvoje sporty: HIIT, funkční fitness (kombinace vytrvalostního i silového tréninku), běh na páse, veslování na trenažeru, intenzivní kruhový trénink
Nike ZoomX SuperRep Surge
 je nejlepší bota na tréninky a cvičení, při kterých jsi neustále v intenzivním pohybu. Pěna Nike ZoomX a gumová podrážka zajišťují nejlepší možnou návratnost energie při každém pohybu a kroku – ať už se vyklusáváš, skáčeš na bednu, vesluješ nebo sprintuješ. Prodyšná a vyztužená síťovina nechá nohu dýchat, ale zároveň ji poskytuje oporu a třeba na veslovacím trenažeru odolá tlaku utahovacích pásků. Boční opora klenby nohu podpoří při silových cvičeních.

Chci svoje Surge

Nike SuperRep GO

Opři se do toho, zaber, zrychli. Nic tě nezastaví.

Tvoje sporty: Cvičení s vlastní vahou (cvičení doma, kruhový trénink s vlastní vahou, problémové partie)

V botě Nike SuperRep Go se při domácích trénincích nebo na posilovacích lekcích s vlastní vahou cítiš jako v bavlnce. Podpoří tě tam, kde má, ale zároveň tě v žádném pohybu neomezí. Měkká síťovina, jako u všech ostatních SuperRep tenisek, je prodyšná a přizpůsobí se tvému pohybu. Žebrování zboku chodidlo zpevňuje při pohybech všemi směry. Odpružená podrážka dobře tlumí všechny tvé odrazy i dopady. Drážky na přední části podrážky zabraňují klouzání třeba u kliků nebo planku.

GO Muži GO Ženy

Nike SuperRep Groove

Propůjč svoje nohy rytmu.

Tvoje sporty: Tanec, taneční lekce (Les Mills, Aerobic, Zumba, Hip hop, Break dance, Disco)

Taneční bota Nike SuperRep Groove je navržena tak, abys veškeré kroky zvládl(a) pohodlně a s grácií. Měkké pěnové tlumení ti zajišťují pohodlí během lekce a boční krycí vrstvy poskytují oporu i u těch nejnáročnějších otoček. Přilnavá podrážka zajišťuje dobrou trakci, ale Nike nezapoměl ani na hladký bod, díky kterému se můžeš snadno otáčet a točit. Bota se jednoduše nazouvá a utahuje, takže obouváním neztratíš žádnou vteřinu, kterou můžeš věnovat tanci.

Chci svoje Groove

Nike Air Zoom SuperRep

Žádná výzva ani překážka pro tebe není problém.

Tvoje sporty: Intenzivní kruhový trénink, cvičení v rychlém tempu (Tabata, cvičení na stepu)

Designová bota Nike Air Zoom SuperRep je ideální na vysoce intenzivní intervalový trénink nebo kruháč. Podpůrné vrstvy a  dvě jednotky tlumení Zoom Air drží nohu pevně a pohodlně při výpadech, skocích i rychlých změnách směrů. Navíc Zoom Air při každém tvém pohybu absorbuje energii a okamžitě ti ji vrací zpět, aby ti pomohla při dalším kroku a skoku. Podrážka po celé délce rozděluje energii a pomáhá noze udržet rovnováhu. Pěnová mezipodešev nabízí pohodlí celému chodidlu a pěna Cushlon v patní části pomáhá pohlcovat nárazy při intenzivním cvičení. 

Air Zoom Muži Air Zoom Ženy

 

Chceš nejnovější verzi Nike Air Zoom SuperRep? Čti dál.

Nike Air Zoom SuperRep 2

Obuj se do toho naplno a posuň svoje hranice.

Tvoje sporty: Intenzivní kruhový trénink, cvičení v rychlém tempu (Tabata, cvičení na stepu)

Nejmladší člen rodiny - Air Zoom SuperRep 2 - jsou ještě lepší verzí svých předchůdců. Vylepšení? Pevnější všité žebrování, které nohu drží ještě pevněji při pohybech do stran. Předěl přesně v místě přirozeného ohybu chodidla, díky kterému se ti snáze budou dělat třeba angličáky, výdrže v planku nebo kliky. Nesmíme zapomenout na nastavitelný jazyk, který si po obutí stáhneš jak potřebuješ. Prostorná rozšířená špička je vhodná pro mnoho typů chodidel. 

Air Zoom 2 Muži Air Zoom 2 Ženy

 

Nike SuperRep Cycle

Utáhni pásek, zacvakni pedály a rozjeď to.

 

Tvoje sporty: Spinning

Inovativní boty na spinning - Nike SuperRep Cycle - zaručují prodyšnost a komfort i při intenzivním tempu šlapání. Jsou kompatibilní se dvěma standardními typy sppinningových pedálů s kufry, kufry nejsou součástí. Lehká síťovina na nártové části boty a větrací otvory na podrážce umožňují nohám dýchat. Nastavitelné pásky na suchý zip zpevňují nohu i při nejintenzivnějších záběrech a opravdu drží. Vnější podrážka se spojuje s kompatibilními kufry pro pevný kontakt s pedálem. Tuhá vnitřní podrážka pod chodidlem maximalizuje návratnost energie z tvých záběrů. Guma pod patou a špičkou zajišťuje komfort při chůzi (třeba při přesunu ze šatny ke kolu). 

Cycle Muži Cycle Ženy

 

Kompletní SuperRep rodinka


RECENZE