pic

O nás

Milujeme cvičení, zdravý životní styl a pohyb obecně. Kvalitní vybavení, které obstojí i v náročné v cestě za našimi sny. Spolupracujeme s trenéry, fitky, crossfitboxy a fitness akcemi. Stojíme za lidmi, kteří mají pohyb jako svůj životní styl.

Na e-shopu Top4Fitness ti přinášíme širokou nabídku oblečení, bot i tréninkového vybavení od Nike, Under Armour, adidas, Reebok, Nebbia, a spousty dalších značek. Vybavíme tě na všechny druhy cvičení, ať už dáváš přednost crossfitu, kruhovým tréninkům, tanci nebo józe. Seženeš u nás vše od posledních modelů vzpěraček přes podložky na jógu až po vychytávky na crossfit. Aktuálně fungujeme online v 13 zemích a další rychle přidáváme.

Společně tvoříme jednu velkou komunitu #top4fitness.
My fitness neděláme, my fitnessem žijeme.

Společně s kolegy z ostatních sportovních odvětví jako jsou běh nebo fotbal
pak tvoříme jednu velkou Top4Sport partu.

Vize TOP4SPORT

„Inspirujeme lidi k pohybu.
Posouváme jejich hranice.
Společně jako tým.“

Rádi ti předkládáme sportovní výzvy. Inspirujeme tě, aby ses k nám přidal a vystoupil ze své komfortní zóny ve sportu i v životě. Nebojíme se jít příkladem. A nikdy nezapomeneme přidat i trochu zábavy.

Baví nás sledovat, jak tvrdě trénuješ, soustředíš se a nevzdáváš to. Jsme ti neustále nablízku, abychom tě podporovali a dodávali ti špičkové sportovní vybavení.

Pomáháme ti zvyšovat sebevědomí, aby ses nebál předvést svůj nejlepší výkon při běhu, s míčem na hřišti nebo ve fitku.

Obdivujeme tvoji nekonečnou výdrž, hluboké soustředění, skvělý výkon a všechna vítězství, kdy prožíváš intenzivní emoce a zážitky na celý život.

A pro tohle to děláme. Tohle nás žene vpřed.

Historie TOP4SPORT

2010

Zakládáme společnost Top4Sport a zahajujeme spolupráci s Nike

2012

Spouštíme specializovaný fotbalový e-shop Top4Football

2013

Spouštíme e-shopy Top4Running a Top4Fitness

2014

Otevíráme prodejnu Top4Football v Praze, nejmodernější fotbalovou speciálku ve střední Evropě. Spolupracujeme s více než 100 kluby od první ligy po okresní přebor.

2015

Expandujeme na Slovensko, zahajujeme provoz prodejny Top4Football v Bratislavě. A zároveň otevíráme prémiovou prodejnu Top4Running v Praze. Zahajujeme spolupráci s Českým atletickým svazem.

2017

Expandujeme do Maďarska a Rumunska.

2018

Expandujeme do Německa, Rakouska a Španělska. Spouštíme e-shop Top4Street

2019

Top4Sport se stává hrdým členem 11TeamSports Group, největšího fotbalového prodejce v Evropě.

Náš tým

pic

Přidej se k nám

Nezastavujeme. Expandujeme, zlepšujeme se, posouváme limity, boříme překážky a plníme si sny. Neustále rosteme jak do velikosti, tak do kvality, a právě proto hledáme nové spoluhráče do našeho týmu.

Žiješ sportem? Přidej se k nám a dělej to, co Tě opravdu baví! Najdi pozici tvých snů!

Zobrazit pracovní nabídky

Spoj se s námi

Neunikne ti žádná novinka nebo tvá budoucí práce snů.