SUMMER SALE - Ušetři až 60 % na vybraných produktech Nakupuj
Reebok v hlavní roli. Jaké boty zvolit na Cross Training, Les Mills nebo běh?

Reebok v hlavní roli. Jaké boty zvolit na Cross Training, Les Mills nebo běh?

29. 11. 2021 5 min. čtení

Kvalita a propracovaný design je vidět na první pohled. Co je ale ještě více než to? Flexibilita a komplexnost. Správné boty jsou základ dobrého tréninku, proto Reebok vyvinul několik druhů bot, které jsou přizpůsobeny daným sportům a potřebám sportovců. Vyber si ty své a makej naplno!

Cross Training

Tento intenzivní typ tréninku vyžaduje komplexní botu, ve které se budeš cítit dobře a zároveň ti poskytne dostatečnou podporu. Proto Reebok vyvinul botu Nano X1, která je vhodná na všechny disciplíny Cross Trainingu. Lehká a flexibilní bota s odolnou podrážkou, která se přizpůsobí každé zátěži a zvládne vzpírání, angličáky i šplh na laně!

Top4Fitness tip: orientuješ se ve světě Cross Trainingu a říká ti něco jméno Rich Froning? Pak je tu pro tebe bota Reebok Nano X1 Froning, která je navržena přímo tímto obdivuhodným sportovcem. Vyzkoušej novou generaci oblíbených Nano a trénuj jako šampion!

Shoes_NanoX1_FroningBoty Reebok Nano X1 Froning

Les Mills

Celosvětově známé cvičení, které se skládá z několika odlišných programů. Liší se mezi sebou intenzitou, náročností a sám/-a si vybereš, jaký program je pro tebe to pravé. Najdeš tu silová, kondiční nebo vytrvalostní cvičení, která jsou vhodná jak pro začátečníky, tak pokročilé. Pořiď si Reebok Nano X1 Les Mills, které jsou určené přímo na to! A o jaké druhy cvičení jde?

  • BODYPUMP® - silový a vytrvalostní program u kterého si pořádně mákneš
  • BODYATTACK® - akční a rychlý program, obsahující dřepy, skoky a atletické pohyby
  • BODYCOMBAT® - kardio program obsahující prvky z boxu a kickboxu, bezkontaktní
  • BODYBALANCE® - klidný, ale zároveň flexibilní program, který pojí protahování, jógu a pilates
  • BODYJAM® - baví tě tanec? Zkus BODYJAM®, který tě roztančí a rozvlní do pohody
  • CXWORX® - 30 minut dlouhý (nebo krátký?) trénink zaměřený na břišní a hýžďové svaly
  • GRIT® - 30 minut dlouhý, vysoce intenzivní, intervalový trénink
  • LES MILLS TONE® - silový a kondiční program

LesMilss_BodyCombat_program
Les Mills - BODYCOMBAT® program

Gym

Na návštěvy posilovny doporučujeme botu ze série Reebok Flexagon. Pohodlná pěna MemoryTech uvnitř boty zajistí pohodlí a povrch z lehké síťoviny zaručí prodyšnost a vzdušnost. Na skupinové lekce a vysoce intenzivní cvičení (HIIT) je ideální lehká a prodyšná bota Reebok HIIT TR, která stimuluje klima uvnitř boty. Vykroč z komfortní zóny v komfortní botě!

Vzpírání

I vzpěrači si přijdou na své. Boty Reebok Legacy Lifter II nabízí díky vyvýšené patě stabilitu a podporu, která je při zvedání těžkých vah nepostradatelná. Podrážka z gumové pryže tě podrží při pohybu a technologie Exoframe skvěle upevní patu.

Běh

Přemýšlíš, jaké běžecké boty pořídíš a běháš převážně na tvrdším povrchu? Máme pro tebe ideální volbu! Díky Reebok Floatride Energy 3.0 Adventure budeš rychlejší než kdy jindy. Neutrální došlap, masivní podrážka z karbonové pryže a mezipodešev z pěny ti poskytne komfort při každém došlapu.

Reebok_running
Na běhy po tvrdém povrchu zvol Reebok Floatride Energy 3.0 Adventure 

Volný čas

Tenisky a streetwear je něco, co Reebok opravdu umí. Volnočasová kolekce Reebok Classic pojí dohromady minimalismus, pohodlí a styl. Najdeš tu několik modelů, ze kterých si vybereš přesně podle svých preferencí. Od bílých klasik, až po originální limitované edice.

Ať už se chystáš na jakýkoliv sport, Reebok je připraven tvůj výkon posunout opět o kus dál. Už několik let patří mezi oblíbence ve sportovním světě. Své místo si získal jak u profesionálních sportovců, tak u lidí, kteří sportují pro radost. Nedělá rozdíly, protože každý si zaslouží makat naplno!


NOVINKY RECENZE