Fitness dárek zdarma ke každému nákupu nad 3000 Kč a 4500 Kč Chci dárek
TOP 12 batohů a tašek

TOP 12 batohů a tašek

16. 8. 2021 2 min. čtení

Chceš něco na záda, ale nevíš, jak si z toho velkého množství vybrat? Vyber si batoh do města, do gymu či sportovní tašku z námi osvědčených kousků. Něco pro každého.

TOP 12 batohů a tašekspace

Potřebuješ univerzální tašku či batoh, kterým ve městě ostudu neutrhneš a zároveň bude kompaktní a praktický? Takový je většinou opatřen oddělenou ochranou částí na notebook, je velmi pohodlný a může z něj být i parťák na cestování.

  • Náš Eco tip: Taška adidas TIRO, které rozhodně není planeta ukradená! Je z části vytvořena z recyklovaných plastů sesbíraných na plážích před tím, než znečistí oceán.

Raději odděluješ svůj denodenní život s tím aktivním? Sportovní tašky jsou vhodné na jakýkoliv sport, jelikož jsou velmi prostorné, víceúčelové a některé jsou i opatřeny voděodolným svrškem, takže můžeš jít trénovat za jakéhokoliv počasí. Dámy určitě ocení tašku menší, organizovanější a elegantnější.

Jistě potěšíme i příznivce prázdných rukou neboli milovníky batohů, především těch do gymu. Pyšní se oddělenou kapsou pro špinavé prádlo nebo boty. Jsou jednoduché se zaručeným rychlým přístupem ke všem věcem.

batohy

 

TOP 12

Nike Radiate Icon Clash

UA Project Rock 60 L

Under Armour Favorite

adidas TIRO medium

Thorn + Fit Division 40 L

Reebok Active Core

Under Armour Undeniable 4.0

Nike Utility Power

Under Armour Halftime

Puma teamGOAL 23 Wheel Teambag

Nike Utility

Gym Glamour Gymsack

Máš jasněji?


RECENZE