MID SEASON SALE Nakupuj

Věrnostní program

T4F Club

Top4Fitness Club je tvá vstupenka do vybrané sportové společnosti a právě teď tě zveme, aby sis tuto péči začal užívat. Pokračuj dál a vítej v klubu.

Jak to funguje? Jednoduše! Zaregistruj se do Top4Fitness Club a užij si speciální slevu, která platí i na zlevněné produkty. Po registraci a přihlášení ti ve tvém profilu v sekci Moje slevové kódy bude svítit aktivní kupón a téměř všechny ceny na našem e-shopu budeš mít nižší.

To ale není všechno. Členové klubu sbírají body, které jim odemknou řadu dalších výhod, jako je přednostní přístup k exkluzivním modelům, ještě vyšší slevy či dokonce doprava zdarma na všechny objednávky. Tyto výhody můžeš využívat po dosažení úrovní Basic, Pro a Gold – na každé z nich tě čekají i vouchery na 250, 500 a 750 Kč. Dávej si ale pozor. Stejně jako tvá forma, ani úroveň v Top4Fitness Club nevydrží bez práce navěky. Každý měsíc o malou část svých bodů přijdeš, proto nezapomeň sbírat nové.

T4F Club

 

Proč se stát členem? Dáme ti hned několik dobrých důvodů:

  • Získáš dodatečnou slevu 5 % z aktuálních e-shopových cen na každý nákup na Top4Fitness.cz platnou téměř na celý sortiment.  
  • Získáš přednostní přístup k exkluzivním novinkám a limitovaným produktům a budeš tak mít větší šanci, že ti neuteče tvoje velikost.
  • Speciální akce a slevy pouze pro členy klubu

Jak se zaregistrovat do Top4Fitness Club?

Jednodušší to být nemůže, stačí se rovnou zaregistrovat na této stránce přes tlačítko “Chci do klubu”. 

Jak uplatním členskou slevu 5 %?

Slevu ti automaticky přiřadíme k emailu, kterým jsi registrován do Top4Fitness Club. To, že je sleva aktivní, pak sám uvidíš ve svém zákaznickém profilu na Top4Fitness.cz v sekci “Moje slevové kódy”. Téměř všechny produkty tak budeš mít za klubovou cenu a to se vždycky hodí, ne?