Přihlas se do našeho týmu ambasadorů ještě dnes Mam zájem
Kolekce Reebok Modern Safari - probuď v sobě ženskou energii

Kolekce Reebok Modern Safari - probuď v sobě ženskou energii

31. 7. 2022 3 min. čtení

Oblíbená sportovní značka Reebok představuje novou kolekci výhradně pro ženy - Reebok Modern Safari.

Ženy v hlavní roli

Ženy, dívky, běžkyně, sportovkyně. Všechny jsou úžasná stvoření. A právě ženy chce Reebok touto kolekcí podpořit a přimět je k pohybu. K pohybu, který si ony sami zamilují. Ať už se jedná o chůzi, silový trénink, skupinové lekce v gymu, ale také o běžné denní nošení. Je to na tobě! Dej průchod své ženské síle s kolekcí Modern Safari. Co v ní můžeš očekávat?

  • Na fyzickou aktivitu - legíny, šortky, sportovní podprsenky
  • Na denní nošení - mikiny, tepláky

Kolekce Reebok Modern Safari

Reebok Modern Safari

Proč zvolit Reebok Modern Safari?

  • Zvířecí vzory - Kolekce je inspirována leopardími vzory, které vystihují ženskou povahu - síla, divokost a elegance. Každá žena může být tím, čím chce - stačí v sebe věřit a jít si za svými sny a cíli. Pojď do toho spolu s Reebok a Top4Fitness!
  • Funkčnost a pohodlí - Pohodlné střihy z funkčního materiálu, které ti dovolí využít svůj potenciál naplno i při vysoce intenzivních cvičení. Kvalitní kousky, které skvěle odvádějí pot, drží na místě a nikde neškrtí.
  • Barvy - Béžová a černá pro milovnice klasiky a minimalismu. Modrá a červená pro ženy, které chtějí být viděny na první pohled. 

Sportovní obuv

Kolekce Modern Safari potřebuje botu, která je univerzální, pohodlná a vhodná na vysoce intenzivní tréninky. Přesně proto tu je Reebok HIIT 2.0 - designová sportovní bota, na kterou se můžeš při výkonu stoprocentně spolehnout.

Reebok_HIIT_2.0

 

Ukaž svého divokého a nespoutaného ducha v kolekci Modern Safari a staň se tím, čím chceš být! 

K dispozici na Top4Fitness.